SO FIT HEALTH & MORE

HAKKIMIZDA

Donanımlı alanları ve eğitmen kadrosuyla öne çıkan So Fit Health & More-Reformer, geniş kitleye hitap eden kurumsal bir salondur. Maltepe’nin Altıntepe lokasyonunda yer alan salonumuzun iç ve dış mekânları tamamen işlevsel bir şekilde dizayn edilmiştir. So Fit Health & More-Reformer, yeni ekipmanlarla donatılmış geniş iç mekânı sayesinde herkese egzersizlerini rahatlıkla yapma imkânı sunar. Salonumuz dünya standartlarındaki modern tasarımıyla kalitesini ortaya koymaktadır. İç mekândaki ışıklandırma, spor esnasında sizi rahatsız etmeyecek şekilde düzenlenmiştir. Üstelik So Fit Health & More-Reformer’daki egzersiz ekipmanlarının tümü yeni nesil olup her seviyeden sporcunun kullanabileceği işlevselliktedir. Sağlık ve spor merkezindeki eğitmenler, sizlere ağırlık çalışmalarının yanı sıra kondisyon odaklı egzersizler için çalışma programları hazırlamaktadır. İç mekânda bulunan ekipmanlarla fıtık, disk kaymaları, siyatik, romatizma gibi birçok rahatsızlığınızı iyileştirmemiz mümkündür. Ayrıca kum torbasıyla bireysel güç ve denge çalışmaları yapabilirsiniz. Farklı spor disiplinlerini buluşturan So Fit Health & More-Reformer, yaşamın merkezine bedensel ve zihinsel aktiviteyi koyan herkese kapılarını açmaktadır. 

So Fit Health & More-Reformer Hangi Branşlarda Eğitim Verir?

Bire bir özel dersler ve grup dersleriyle eğitimlerini sürdüren So Fit Health & More-Reformer, milli sporcuların yer aldığı deneyimli bir kadroya sahiptir. Alanında uzmanlaşmış kişisel antrenörlerimiz eşliğinde fonksiyonel egzersizler yapıp size özel çalışma programıyla hızla gelişim sağlayabilirsiniz. So Fit Health & More-Reformer eğitim branşları ise şöyle; 

 

  • Pilates
  • Fonksiyonel Fitness
  • Crossfit
  • Kick Boks
  • Savunma Sporları 

 

Spor merkezimizde özel ekipmanlar kullanılarak vücudun her bir bölgesini çalıştırmaya yarayan pilates dersleri verilmektedir. Fonksiyonel pilates dersleri ise farklı seviyeleri barındıran bir egzersiz sistemini içerir. Zorluğu öğrencinin ilerlemesine göre gittikçe artan bu spor dalı itme, çekme, fırlatma, zıplama, çömelme, ivmelenme hareketlerini sıralamayı değiştirerek yapılan egzersizleri kapsamaktadır. Bireysel ilerlemeye göre fonksiyonel pilates antrenman programı eğitmeniniz tarafından güncellenir. 

 

Kick boks branşında yakaladığı başarılarla dikkat çeken antrenör kadromuz, bu dalın en temel seviyesinden profesyonel adımına kadar her aşamasını öğretecek birikime sahiptir. El, ayak, göz koordinasyonun gelişimine önemli katkıda bulunan kick boks sayesinde farkındalığınız artabilir ve hızlı düşünme yetisi kazanabilirsiniz. Spor merkezimizde kick boks ruhunu hissederek disiplin bir şekilde antrenman yapabileceğiniz ring ve ihtiyaç duyacağınız diğer tüm ekipmanlar bulunmaktadır. 

 

So Fit Health & More-Reformer’ın her köşesinde kendinizi evinizdeki kadar rahat hissedebilirsiniz. Spor merkezimizin modern dizayn edilmiş soyunma odalarında, eşyalarınızı yerleştirebileceğiniz dolaplar ve rahat giyinmeniz için oturma yerleri vardır. Merkezimizde kadın ve erkeklere özel duş alanları da bulunmaktadır. So Fit Health & More-Reformer’ın soyunma odaları ve duşları düzenli olarak temizlendiğinden son derece hijyeniktir. Salonun her köşesinde öğrenci konforunun ön planda tutulduğunu ve profesyonelliğe verilen önemi rahatlıkla görebilirsiniz. 

Spor Merkezinden Daha Fazlası! 

So Fit Health & More-Reformer ekibi olarak, bizi tercih eden sporcularımıza ve öğrencilerimize sıradan bir spor merkezinden daha fazlasını sunuyoruz. Salonumuzun iç ve dış mekânları tüm sporcuların özgürce, bireysel olarak çalışmasına imkân tanır. Üstelik So Fit Health & More-Reformer, sporun buluşturduğu ve her geçen gün büyüyen bir aile olmaya devam etmektedir. Spor merkezimizde öğrencilerimizin yalnızca egzersiz yapacağı alanlar değil, aynı zamanda oturup verimli vakit geçirebilecekleri bölümler de bulunmaktadır. 

 

Sizleri, So Fit Health & More-Reformer’ın girişinde ise sizleri, kahvenizi içip sohbet edebileceğiniz bir alan karşılar. Merkezimizin sunduğu ortak mekânlar sayesinde spor, günlük rutininizi hâline gelir ve So Fit Health & More-Reformer zamanla yaşam alanlarınızdan biri olur. Siz de kendinizi evinizdeki kadar rahat ve güvende hissedebileceğiniz bir spor merkezi, hatta yaşam alanı arıyorsanız kapımızın size de açık olduğunu unutmayınız. So Fit Health & More-Reformer’ın donanımı, profesyonel eğitmen kadrosu ve sporu yaşamın doğal bir parçası olarak gören vizyonu sayesinde, yeni bir dünyaya adım atabilirsiniz. Why Us

Bringing You New Life

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Fun Facts

Why We Are Better

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.